reklama

Recenze Reviews

Wasteland 2

Co fanoušci zaseli, to teď mohou s radostí sklízet. Po povedeném Divinity: Original Sin je tu další hutné RPG, které… Číst více »

Divinity: Original Sin

Belgické studio Larian již druhou dekádu žije svou sérií Divinity. Nedá se ovšem říct, že by ustrnulo a vykrádalo sebe… Číst více »

The Incredible Adventures of Van Helsing 2

Rok se s rokem sešel a my se tu scházíme už u druhého dílu akčního RPG Neuvěřitelná dobrodružsví Van Helsinga…. Číst více »

Shadowrun: Dragonfall

Shadowrun Returns byl velice příjemným překvapením minulého roku. Na hru vybrali peníze sami fanoušci skrze Kickstarter a autoři z Harebrained… Číst více »

Might & Magic X: Legacy

Přiznám se, že éra krokovacích dungeonů mě jako ještě poměrně mladého člověka minula a s legendární sérií Might and Magic… Číst více »

Blackguards

The Dark Eye je německé populární stolní RPG, které by se dalo přirovnat k profláklému Dungeons and Dragons nebo tuzemskému… Číst více »

The Banner Saga

Kickstarter před pár lety nalil do herní branže živou vodu a díky štědrosti hráčů se podařilo nastartovat množství velice zajímavých… Číst více »

Nihilumbra

Nihilumbra není jen zajímavou nezávislou hrou či inovativní plošinovkou. Spíše než za počítačovou hru ji lze do značné míry označit… Číst více »

FORCED

Severští BetaDwarf si pro nás jako svou prvotinu připravili velice zajímavou směs akčního RPG a logických puzzlů. Jde vůbec taková… Číst více »

Shadowrun Returns

Fenomén Kickstarteru vlétl na herní scénu jako velká voda. A právě dnes recenzovaný Shadowrun Returns je jednou z vlajkových lodí… Číst více »

reklama
Bulk Email Sender