Recenze Reviews

Victor Vran

Bulharské studio Haemimont Games je známé především svou několikadílnou simulací života diktátora Tropico, tentokrát si ale ze svého písečku odskočilo… Číst více »

The Incredible Adventures of Van Helsing 3

První díl akčního RPG od maďarského studia Neocore se objevil jako blesk z čistého nebe. Bez většího očekávání se nám… Číst více »

Guns, Gore and Cannoli

Každý někdy potřebuje vypnout a pořádně se odreagovat. Old-schoolová 2D střílečka Guns, Gore and Cannoli s překrásnou kreslenou grafikou je… Číst více »

Tormentum: Dark Sorrow

Logická adventura Tormentum: Dark Sorrow od polského OhNoo! Studia došla díky svému výtvarnému ztvárnění až na pomezí mezi hrou a… Číst více »

Deathtrap

Maďarské studio Neocore Games je vskutku činné. Po dvou dílech historické strategie Král Artuš se přeorientovalo na akční RPG trilogii… Číst více »

Legend of Grimrock 2

Před Vánoci sice jako hlavní RPG hit vychází Dragon Age 3: Inquisition, milovníky žánru potěší ale minimálně stejně i parádní… Číst více »

Wasteland 2

Co fanoušci zaseli, to teď mohou s radostí sklízet. Po povedeném Divinity: Original Sin je tu další hutné RPG, které… Číst více »

Divinity: Original Sin

Belgické studio Larian již druhou dekádu žije svou sérií Divinity. Nedá se ovšem říct, že by ustrnulo a vykrádalo sebe… Číst více »

The Incredible Adventures of Van Helsing 2

Rok se s rokem sešel a my se tu scházíme už u druhého dílu akčního RPG Neuvěřitelná dobrodružsví Van Helsinga…. Číst více »

Shadowrun: Dragonfall

Shadowrun Returns byl velice příjemným překvapením minulého roku. Na hru vybrali peníze sami fanoušci skrze Kickstarter a autoři z Harebrained… Číst více »

Bulk Email Sender