reklama

Recenze

FILTR

ABECEDA:
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z / Vše
PLATFORMA:
AndroidiOSLinuxMacNintendo 3DSNintendo DSNintendo WiiPCPS VitaPS2PS3PSPWiiUWindows Phone 7XboxXbox 360
HODNOCENÍ:
dragonfallcover
8.2
Shadowrun: Dragonfall ()
11. Březen 2014 -

Shadowrun Returns byl velice příjemným překvapením minulého roku. Na hru vybrali peníze sami fanoušci skrze Kickstarter a autoři z Harebrained… Číst více »

mmlegacycover
8.5
Might & Magic X: Legacy ()
21. Únor 2014 -

Přiznám se, že éra krokovacích dungeonů mě jako ještě poměrně mladého člověka minula a s legendární sérií Might and Magic… Číst více »

blackguardscover
8.0
Blackguards ()
5. Únor 2014 -

The Dark Eye je německé populární stolní RPG, které by se dalo přirovnat k profláklému Dungeons and Dragons nebo tuzemskému… Číst více »

bannersagacover
8.0
The Banner Saga ()
23. Leden 2014 -

Kickstarter před pár lety nalil do herní branže živou vodu a díky štědrosti hráčů se podařilo nastartovat množství velice zajímavých… Číst více »

nihilumbracover
7.5
Nihilumbra ()
13. Leden 2014 -

Nihilumbra není jen zajímavou nezávislou hrou či inovativní plošinovkou. Spíše než za počítačovou hru ji lze do značné míry označit… Číst více »

forcedcover
8.0
FORCED ()
11. Listopad 2013 -

Severští BetaDwarf si pro nás jako svou prvotinu připravili velice zajímavou směs akčního RPG a logických puzzlů. Jde vůbec taková… Číst více »

srcover
8.2
Shadowrun Returns ()
16. Srpen 2013 -

Fenomén Kickstarteru vlétl na herní scénu jako velká voda. A právě dnes recenzovaný Shadowrun Returns je jednou z vlajkových lodí… Číst více »

magrunnercover
8.5
Magrunner: Dark Pulse ()
28. Červen 2013 -

Spojení cyberpunkového Portalu s fenoménem Cthulhu jednoho z nejlepších hororových spisovatelů všech dob H. P. Lovecrafta? Šílený nápad, zvlášť když… Číst více »

vhcover
9.0
The Incredible Adventures of Van Helsing ()
30. Květen 2013 -

Znáte to, roky čekáte na nějaký AAA titul, abyste pak zjistili, že celý ten humbuk kolem byl vlastně jen okolo… Číst více »

Sacred-Citadel_logo
6.5
Sacred Citadel ()
4. Květen 2013 -

Neúspěchu v podobě obřího projektu s názvem Sacred 2: Fallen Angel podlehlo do té doby oblíbené německé studio Ascaron, které… Číst více »

reklama
Bulk Email Sender