Profesionální hráč dostal doživotní ban v LoL

MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) hra League of Legends od studia Riot je mimojiné nechválně známá nevychovanou komunitou s někdy až hulvátským chováním. Studio již před časem začalo podnikat závažné kroky a doufá ve zkulturnění a zklidnění hráčů ve hře. Byl zaveden tzv. Honor systém, kdy hráči mohou hodnotit své spoluhráče i soupeře a také byl ustanoven Tribunál společně se souborem pravidel chování zvaným Summoner’s Code.

A nyní dopadá tvrdý trest na profesionálního hráče s přezdívkou IWillDominate, který je členem věhlasného profi týmu Dignitas. IWillDominate byl před tribunálem devětkrát za špatné a hulvátské chování, z toho osmkrát byl potrestán. Nyní studiu došla s tímto hráčem trpělivost a IWillDominate tak dostal roční zákaz účasti v League of Legends Championship Series a všechny jeho známé účty dostaly permanentní – a tudíž doživotní – ban.

IWillDominate neustále nadával na spolu- i protihráče, urážel je a neurvale se navážel do nováčků či hráčů s menšími dovednostmi a zkušenostmi ve hře. Velmi mnoho hráčů jej za takto hulvátské chování udalo a nyní Tribunál studia Riot vykřkl rozsudek. Profesionální tým Dignitas tak bude muset najít za hulváta IWillDominate náhradu.

Zdroj: VG 24/7

SDÍLEJ S PŘÁTELI

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
Autor: Radek Svoboda Zobrazit vše, co napsal  
Jsem obyčejný človíček z Vysočiny, který již skoro 20 let hraje, má rád PC i konzole, ze žánrů strategie a RPG, v poslední době také online střílečky a trošku i MMO hry. Z mimoherních zájmů mám asi nejraději občasné čtení, práci (ve fabrice se každou chvíli děje něco zajímavého, ale jsou i dny, kdy by člověk nejraději všechno hodil za hlavu). Prostě takový obyčejný, ničím nezajímavý týpek.
Bulk Email Sender