Preferovaní hráči SW:TOR dostanou bonusy

Obchodní model čerstvě převedené free-to-play hry Star Wars: The Old Republic vyvolal značné rozpaky mezi hráči, kteří si hru zakoupili a platili měsíční předplatné. Oproti free-to-play hráčům totiž nedostali nic navíc, jen tzv. Preferred Status, což jim dávalo pouze přednost při připojování se na herní server.

BioWare se snaží na situaci reagovat a slibuje změny. Preferred hráči mají dostat dva quickbary (akční panely, kam si „strkáte“ tlačítka svých schopností a používáte je buď myší nebo klávesovou zkratkou) navíc, celkem budou mít 4. Free to play hráči dostanou jeden quickbar navíc, tedy místo jednoho budou mít dva. Hra totiž má prozatím v nabídce jen dva ze šesti možných quickbarů a zbytek se musí zakoupit. Pokud si hráč již koupil další quickbary, tak po implementaci výše uvedených změn dostane odpovídající počet Cartel Coins zpět.

Studio dále přislíbilo zvýšení slotů na postavy pro preferované hráče o 4, čili preferovaný hráč bude moci mít na účtě 6 postav. BioWare dále uvedlo, že free-to-play hráč může povýšit na Preferovaného hráče jednoduchým zakoupením libovolné položky v Cartel Shopu nebo zakoupením fyzické kopie hry. Všechny změny mají být implementované novým patchem, ale datum jeho vydání zatím neznáme.

Zdroj: Strategy Informer

SDÍLEJ S PŘÁTELI

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
Autor: Radek Svoboda Zobrazit vše, co napsal  
Jsem obyčejný človíček z Vysočiny, který již skoro 20 let hraje, má rád PC i konzole, ze žánrů strategie a RPG, v poslední době také online střílečky a trošku i MMO hry. Z mimoherních zájmů mám asi nejraději občasné čtení, práci (ve fabrice se každou chvíli děje něco zajímavého, ale jsou i dny, kdy by člověk nejraději všechno hodil za hlavu). Prostě takový obyčejný, ničím nezajímavý týpek.
Bulk Email Sender