reklama

Open beta Path of Exile bude spuštěna později

Příznivci free to play diablovky Path of Exile natěšení na spuštění otevřeného betatestu hry si musejí další měsíc počkat. Vývojáři ze studia Grinding Gear Games se rozhodli posunout spuštění bety na leden, aby měli čas hru náležitě připravit. Studio se také chce vyhnout potenciálním potížím během svátků, kdy většina vývojářů bude absentovat a to dělá vánoční období rizikovým ohledně řešení technických dilemat otevřené bety.

Nové datum spuštění open bety Path of Exile je stanoveno na 23. ledna 2013 a bude provázeno wipem všech postav i patchem verze 0.10.0. Path of Exile je již od srpna 2011 ve fázi uzavřeného testování a Grinding Gear Games slíbili navýšení počtu alfa testerů skrze rozdávání klíčů, zatímco se čeká na betu.

Zdroj: VG 24/7

 

SDÍLEJ S PŘÁTELI

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
Autor: Radek Svoboda Zobrazit vše, co napsal  
Jsem obyčejný človíček z Vysočiny, který již skoro 20 let hraje, má rád PC i konzole, ze žánrů strategie a RPG, v poslední době také online střílečky a trošku i MMO hry. Z mimoherních zájmů mám asi nejraději občasné čtení, práci (ve fabrice se každou chvíli děje něco zajímavého, ale jsou i dny, kdy by člověk nejraději všechno hodil za hlavu). Prostě takový obyčejný, ničím nezajímavý týpek.