HAL3000 Crysis 3 OVERCLOCKED

Limitovaná edice exkluzivního herního kompu s Prorokem!

Minulý týden vyšla jedna z nejočekávanějších her letošního roku Crysis 3 a s sebou přinesla vlnu euforie mezi hráči. Český výrobce herních počítačů HAL3000 proto přichází s nabušeným kompem, který je nejen v exkluzivním designu této hry, ale navíc je už od výroby přetaktovaný! Co se stane, když nabušený herní počítač ještě přetaktujete? To samé, jako když Prorok zapne Maximum power s neomezeným časem!

Nová herní sestava HAL3000 OC Edition Crysis 3 dokáže s přehledem splnit nejnáročnější požadavky počítačových hráčů i fajnšmekrů toužících po maximálním výkonu. Pečlivě vybrané komponenty sestavy jsou již při výrobě sestavy HAL3000 OC Edition Crysis 3 odborně přetaktovány pro zajištění špičkového a spolehlivého chodu v náročných aplikacích a moderních 3D hrách, samozřejmě při maximálním rozlišení.

Pojďme si představit, co se skrývá v této krásné mašině:
základní deska MSI Z77 MPower
procesor Intel Core i5-3570K
operační paměti 2x Team Group DDR3 8GB 1866MHz Xtreem Dark (11-11-11-28)
CPU chladič Zalman 9900 MAX, BLUE LED 135mm
grafická karta MSI R7950 TWIN FROZR 3GD5 V2/OC 3GB GDDR5 DVI
zdroj Zalman 750W ZM750-XG 14cm fan, PFC, 80+ GOLD, modularní kabely
rychlý SSD disk Intel 240GB 520 Series 2,5″
pevný disk Western Digital 2TB HDD RED WD20EFRX 64MB cache IntelliPower
DVD mechanika SAMSUNG DVD±R/±RW/RAM SH-222BB SATA, černá
čtečka karet SAMSUNG černá All in 1 xD, USB slot
regulátor otáček Zalman, měřič spotřeby a teploty ZM-MFC3
operační systém Windows 7 Home Premium 64bit

Hned od prvního zapojení máte počítač automaticky přetaktovaný, už přímo od výrobce HAL3000. Například procesor Intel Core i5 ze standardních 3,4GHz vyskočí až na neuvěřitelných 4,4Ghz!

Řadu z Vás jistě napadne otázka, že si tento komp jistě můžete sestavit také. Ale rozdílů mezi Vaší sestavou a HAL3000 OC Edition Crysis 3 bude opravdu dost…
Za prvné – jedná se o limitovanou edici počítače a pokud se chcete odlišit od ostatních hráčů a mít doma skutečný klenot, tak máte jistotu, že Váš kamarád si doma podobný case nevykutí. Za druhé – s počítačem dostanete od HAL3000 také garanci bezstarostného servisu, což znamená, že když se Vám s počítačem náhodou něco stane, odešlete jej na opravu a zpět Vám přijde opět plně funkční sestava, protože je na ni nadstandardní záruka 3 roky!
Za třetí – tato sestava byla stavěna s profesionálními hráči a i v odborných hardwarových redakcích je hodnocena na výbornou. Máte tedy záruku profesionálního přetaktování, takže Vám komp vydrží ještě na dlouho let… a tyto dlouhá léta budete hrát hry na maximální detaily!

A v neposlední řadě k němu dostanete zdarma hru Crysis 3 Hunter edition a herní periferie od Zalmanu! Tuto luxusní sestavu si už nyní můžete pořídit například u CZC.cz, později také u Alfa.cz a dalších prodejců. Jak se Vám toto herní dělo líbí?

SDÍLEJ S PŘÁTELI

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
Autor: inzerce Zobrazit vše, co napsal  
Pro více informací o možnostech inzerce na HerniWeb.cz navštivte inzerce.herniweb.cz
Bulk Email Sender