Fanstránky

Assassin’s Creed Centrála

Odhalte středověký svět. Nabízíme nejobsáhlejší galerii tématických obrázků, přiblížení děje, popis hlavního hrdiny z řádu Assassinů, jehož úkolem je perfektní přípava, smrtící útok a rychlý únik. Neváhejte a přesvěčte se sami.

Wargame: Europian Escalation

Fan stránka zaměřená na strategický titul z období Studené války. Tvůrcem hry je studio Eugen systems, které se ukázalo strategií R.U.S.E. jejímž nástupcem je právě Wargame: European Escalation.

StarCraft

Legenda žánru RTS je zpátky s druhým dílem rozděleným na tři samostatné části. Starcraft II pokračuje v příběhu plném Teranů, Protossů a Zergů. Opět nás čeká tuhý souboj o přežití v koutech nebezpečného vesmíru.

Portal

Hra se skláda především ze série hádanek, které musíte řešit přesouváním (teleportováním) objektů či sama sebe pomocí ručního portálového zařízení. Portal byl uznán jako nejoriginálnější hra roku 2007. Jaký je jeho druhý díl? Dozvíte se na naší fan stránce.

World of Warcraft Fansite

Nejlepší český web pro fanoušky Word of Warcraft! Rozhodně si ho zařaďte mezi oblíbené. Pravidelně vám připravujeme novinky, obrázky, wallpery, kvalitní komixy, největší archiv vidií a addonů pro nejpopulárnější on-line hru u nás. Obsahuje i samostatné fórum.

RIFT

RIFT je fantasy MMORPG z dílen TrionWorlds, kde mají tisíce hráčů za úkol bojovat proti hrozné invazi. Této řežbě ve světě Telara se věnuje nově spuštěná fanstránka na doméně rift.herniweb.cz.

World of Tanks

World of Tanks je MMO RPG hra z prostředí druhé světové války, ve které se hráč posadí do dobových obrněnců. Čekají vás souboje velké bitvy, souboje klanů i historické kampaně. Vzbudili jsme ve vás zájem? Navštivte naší fan stránku.

Alien Swarm

První české stránky o skvělé hře Alien Swarm od Valve. Alien Swarm je akční počítačová hra z izometrického pohledu, ve které se vžijete do kůže jednotky vysazené na planetě zamořené mimozemskou invazí. Vřele doporučujeme naši fan stránku, na které si… Číst více »

Age of Empires Centrála

Age of Empires je oblíbenou historickou RTS u které je patrné, že tvůrci umí dokonale své řemeslo. Na naší tématické fan stránce naleznete informace o třech dílech včetně datadisků této herní série v bezkonkurenční kvalitě. Neváhejte a přesvědčte se sami.

Dragon Age

Dragon Age Origins je chloubou herního žánru fantasy RPG. Perfektní hrou s propracovaným příběhem, dialogy, krásnou grafikou, množstvím questů a bitev. Ultimátní hra si zaslouží ultimátní fan stránku.

Bulk Email Sender